Hivatalomban keresett fel Kiss Ferenc rendőr alezredes, a Mezőtúri Rendőrkapitányság kapitánya, valamint Koós Róbert alezredes, a Túrkevei Rendőrőrs parancsnoka, hogy felhívják a figyelmét városunknak, városunk intézményeinek a hazánkban növekvő kockázatot jelentő kábítószer használat veszélyeire.
Információink szerint városunk ilyen irányú „fertőzöttsége” jelenleg átlagon felül jó, a legtöbb magyar településhez képest is viszonylag kis problémát jelent az ezzel való küzdelem, ugyanakkor növekszik annak a kockázata, hogy a különböző illegális tudatmódosító szerek megjelenjenek. Orbán Viktor miniszterelnök úr miniszerelnökségének 15-dik évében háborút kíván indítani a kábítószerterjesztők ellen és ebben kéri minden lelkiismeretes állampolgár segítéségt. A mezőtúri és túrkevei rendőri vezetők is azt kérik, hogy a lakosság részéről bárki bizalommal forduljon a rendőrséghez, ha azt tapasztalja, hogy bárhol városunkban megjelenik a kábítószerkereskedelem, bármilyen drogról is legyen szó. A terjesztőkre való odafigyelés mértéke folyamatosan nő és egyre fokozottabban kívánják ezt a területet is ellenőrizni.
Mint fentebb írtam, jelenleg még nem akut jellegű a probléma városunkban, ugyanakkor mindent el kell követni, hogy ne is váljon azzá, így a megelőzés szemléletében kérem a lakosság segítségét ebben az ügyben.
Az ikonok közül válassza ki a kívánt kategóriát és kattintás után megjelenik a térképen a pontos helye az adott szolgáltatásnak. A térképen megjelenő ikonra kattintva megtalálja a szolgáltatás részletes információit.
Amennyiben felkeltettük érdeklődését és további részletes információra van szüksége valamelyik szolgáltatásukkal kapcsolatban, kérjük vegye fel velünk a kapcsolatot az alábbi üzenetküldő segítségével és munkatársunk hamarosan felveszi Önnel a kapcsolatot.